ГЕРОИ КОРОНЫ И ВИРУСА: ЗАРАЖЕНИЕ ЭРЭФИИ

  • 295     1
  • источник: youtu.be
ГЕРОИ КОРОНЫ И ВИРУСА: ЗАРАЖЕНИЕ ЭРЭФИИ 1 мая 2020 г.

Вирусологи объявили месяц карантина. Сложный выбор для героя: остаться дома или оседлать коня и отправиться исследовать земли половцев и печенегов?

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Интересна статья?

0 комментариев *

  1. Фаина Артеровкая     #1     0  

    Та вже короновірус показав всьому світу що дійсно потрібно людству. Медицина високого рівня !! І то що віддалена робота зовсім не погана, так само як і ігрові онлайн апарати на гроші може користатися абсолютно кожен хто бажає. Відмінна можливість залишені з заробітком і сидіти вдома не наражаючись на небезпеку. Я практично не виходжу нікуди, замовляю доставку продуктів і все, і вам раджу. Це не жарти. В Україні ситуація дуже страшна, через байдужість людей.

    ответить